Polar partnerem CzNBA

Naszym partnerem w sezonie 2022-23 będzie firma Sport Konsulting, wyłączny dystrybutor urządzeń marki Polar w Polsce. Polar to wiodący producent zegarków sportowych oraz sensorów tętna.

Niezależnie od tego jaką dyscyplinę sportu uwielbiasz, wyposażone w unikalne funkcje zegarki sportowe oraz sensory tętna Polar dostarczą Ci niezbędnych danych i ułatwią zadbanie zarówno o treningi, jak i o regenerację.

Bez względu na to czy już trenujesz czy dopiero zamierzasz rozpocząć aktywność fizyczną, warto zaopatrzyć się w zegarek sportowy. Zegarek Polar pomoże zoptymalizować Twoją aktywność. Dzięki monitorowaniu ćwiczeń można śledzić swoje postępy, co jest dodatkową motywacją do treningów.

Czujnik tętna zapewnia dokładność pomiaru równą badaniom EKG. Jest bardzo przydatny, gdy Twój plan treningowy opiera się na pomiarze tętna. Doskonale sprawdza się też w sportach, w których korzystanie z zegarka nie jest możliwe, jak koszykówka.

Ofertę zegarków oraz czujników tętna możecie sprawdzić na stronie www.polar.com/pl

Dodatkowo, już teraz możecie skorzystać z unikalnych kodów rabatowych, dzięki którym dostaniecie zniżkę w sklepie online Polar.

CZNBA10 – daje 10% rabatu na nowości

CZNBA15 – daje 15% rabatu na pozostały asortyment