Zostań sponsorem ligi!

Sport to prawdziwe emocje, kształtuje charakter, który pozwala osiągać więcej, sięgać dalej. W Stanach Zjednoczonych 90% ludzi interesuje się sportem, prawie 60% deklaruje, że chętnie kupuje produkty/usługi od firm, które wspierają tego typu przedsięwzięcia. Wokół takich firm tworzy się tożsamość i świadomość, w tym marketingowa, która generuje realny profit. W Polsce ten trend jest także na fali wznoszącej, gdyż sponsoring sportowy to forma reklamy- tańsza i skuteczniejsza niż tradycyjna i klasyczna promocja.

Jako sponsor/partner firma buduje swoją pozycję, wpływa na realny jej kształt. Decyduje o możliwościach jej rozwoju. Staje się nie tylko mecenasem drużyny/ligi, informuje o tym swoich potencjalnych kontrahentów, partnerów. Może przygotować produkty i usługi dedykowane dla kibiców, tworzyć z nimi więź. Zyskuje wizerunkowo, w dłuższej perspektywie także finansowo.

CzNBA daje taką możliwość. Posiadamy wiele narzędzi aktywnego promowania w internecie, na portalach społecznościowych, na obiektach, w których odbywają się zawody. Na stronie CzNBA zostanie umieszczony baner Twojej firmy. Możesz zostać sponsorem tytularnym ligi, pojawić się na koszulkach zawodników. Na strojach sędziów. Stworzymy materiały video, w których będzie pojawiać się Twoja firma. W zależności od tego jaką kwotę chcesz zainwestować, to przygotujemy propozycję i koncepcję reklamy.

Wspieraj Pasję!

Postaw na CzNBA