Zapowiedź drugiej kolejki

Czas na drugą serię spotkań sezonu 2022-23.

Na początek wybierzemy się do Mstowa. Już dzisiaj, 07.11 o godzinie 19:20, Bad Boys podejmą u siebie debiutujących w tym sezonie koszykarzy LKS Jenotów Koszęcin. Dla graczy z Koszęcina będzie to debiut, ponieważ w poprzedniej kolejce pauzowali. W barwach Jenotów zobaczymy w tym sezonie wielu nowych graczy. Bad Boys na pewno rozdrażnieni są po przegranych derbach. Szykuje nam się ciekawe widowisko.

We wtorek 08.11 przed własną publicznością zadebiutują gracze UKS Dwójka Kamienica Polska. Obrońcy tytułu z poprzedniego sezonu zmierzą się z drużyną Marnych Szans. „Dwójka” swój mecz w pierwszej kolejce wygrała rzutem w ostatniej sekundzie, Pandy zaczęły sezon od przegranej. Obie ekipy rywalizowały ze sobą w półfinale ostatnich play-offów i bardzo dobrze się znają. Początek meczu o 19:00, emocje gwarantowane.

Kolejkę zakończymy również we wtorek 08.11, we Mstowie. K.S. Północ podejmie Ironmenów Gmina Konopiska. Gospodarze tego meczu wygrali na inaugurację sezonu. Goście swój pierwszy mecz przegrali. Obie drużyny nie odpuszczą i będą chciały zgarnąć komplet punktów. Zapraszamy na mecz o godzinie 19:00.